15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://etradepro.pl 300 true 0

Rodzaje modnych spódnic na wiosnę

Spódnice są bardzo wygodnym elementem garderoby na wiosnę. Pozwalają wyglądać modnie i wyjątkowo, a zarazem zapewniają komfort. Na jakie modele spódnic warto zwrócić uwagę na wiosnę?

Rodzaje spódnic

Istnieją dwa podstawowe podziały spódnic. W pierwszym z nich dzielimy spódnice ze względu na długość i mamy tutaj do wyboru:

– spódnicę mini (przed kolano),
– spódnicę midi (lekko za kolano),
– spódnicę maxi (do kostek).

Drugi podział jest ze względu na krój. Tutaj nie sposób wymienić wszystkich wariantów, ponieważ tak naprawdę jest ich bardzo dużo. Do najpopularniejszych krojów można zaliczyć:

– spódnicę plisowaną,
– spódnicę ołówkową,
– spódnicę trapezową,
– spódnicę rozkloszowaną,
– spódnicę o prostym kroju,

Modne spódnice na wiosnę

Na wiosnę bez wątpienia dobrze sprawdzi się spódnica o długości midi, ze względu na chłodne poranki. W cieplejsze dni doskonałym wyborem będzie spódnica mini, która doda nam pewności siebie. Należy również zwrócić uwagę na materiały z jakich wykonane są spódnice. Ważne żeby były wysokiej jakości co pozwoli na zachowanie doskonałego wyglądu i kolorów przez wiele prań.

Spódnica plisowana na wiosnę

Od kilku lat na popularności zyskuje spódnica plisowana. Ten modny niegdyś krój obecnie szturmem wkracza do kolekcji znanych projektantów. Spódnice w tym kroju najczęściej są gładkie, ponieważ to właśnie plisy stanowią główną ozdobę. Mogą one być bardzo drobne, gęsto ułożone, lub grube, których na spódnicy będzie znajdować się tylko kilka-kilkanaście. Na wiosnę dobrze sprawdzą się pastelowe kolory, które są wyraźne, a zarazem zrównoważone.

Spódnice ołówkowe do pracy wiosną

Spódnica ołówkowa jest drugą propozycją, której krój jest ponadczasowy i posiada wielu zwolenników. Tego typu krój pozwala na podkreślenie kobiecych kształtów i pasuje praktycznie do każdego typu sylwetki. Spódnice ołówkowe bardzo dobrze łączą się z koszulami, jak również z jednolitymi topami, dzięki czemu dobrze wyglądają w zestawach do pracy. Spódnica ołówkowa sprawdzi się również podczas wieczornego wyjścia na randkę czy na rodzinny niedzielny obiad.

Previous Post
E-mail marketing. Dlaczego warto go stosować?
Next Post
Na jakie parametry zwracać uwagę wybierając akumulator samochodowy?